Home / MAGAZİN / Acun Ilıcalı, O Ses Yunanistan Tanıtımını İlk kez Paylaştı
acun-ilicali-141055jg

Acun Ilıcalı, O Ses Yunanistan Tanıtımını İlk kez Paylaştı

Türkiye’de bir çok yarışma programlarının yapımcılığını yapan Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, yurtdışında yapımcılığını ilk kez üstlendiği prodüksiyon olan O Ses Yunanistan‘ın tanıtımını sosyal medya üzerinden paylaştı.

“HAFTAYA BUGÜN YAYINDAYIZ”

Acun Ilıcalı, Instagram hesabından O Ses Yunanistan‘ın tanıtımını paylaştı. Acun Ilıcalı, videonun altına şu sözleri yazdı: “Acunmedya olarak gururluyuz, beklediğimiz gün geldi, ilk defa yurtdışında bir prodüksiyon yapiyoruz. İşte O Ses Yunanistan tanıtımı… Haftaya bugün yayındayız. Sizler bizi seyrettiniz, sayenizde başarımızı dünyaya duyurduk ve şimdi de O Ses Yunanistan ile Yunanistanseyircisinin karşısına çıkıyoruz. Bizi bugüne kadar destekleyen tüm seyircilerimize sonsuz tesekkürler. Bakın bakalım, jürimizi beğenecek misiniz? Hedefimiz Yunanistan‘da da 1 numara olmak, süper bir jüri ve ekip kurduk. Ratingler iyi gelirse benden, kötüyse başkasından duyarsınız:))”

About thrakipost

Sonraki / Επόμενο

turk-hint-ortak-yapimi-filmin-cekimleri-basliyor-3395689_8768_o

Türk-Yunan Ortak Yapımı Filmin Çekimleri Başladı

  Yunan yazar Yannis Yanellis’in romanından uyarlanan “İsmail ve Roza” filminin çekimleri İstanbul‘da başladı. Türk-Yunan ortak …

Bir Cevap Yazın